/ Hudba na různé akce. - Celá ČR

Hudba na různé akce. - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 03.12. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Hudba na různé akce.. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420739642285. Inzerát Hudba na různé akce. již vidělo 287 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Dobrý den. Rád bych vám nabídl spolupráci. Jsem dj, který se zabývá téměř výhradně hraním na svatbách a jiných kulturních událostech. Mám více než 9 letou praxi v oboru. Repertoár je skutečně velmi bohatý a pestrý, všechny skladby jsou v podání originálních interpretů. Od „oldies“ hitů let 60-tých, přes slavnou éru 70. a 80. let, disco hity 90.let, českou a slovenskou scénu, dechovku, až po současné hity. Možná ještě zvažujete, zda si obědnáte živou skupinu (kapelu), nebo diskžokeje. Hraju po Jihomoravském a Zlínském i Olomouckém Kraji. Každý z nás má jistě nějakou špatnou zkušenost s nějakým dj na diskotéce, který si hraje sám pro sebe a snaží se mixovat nějakou novinku, kterou stejně nikdo nezná. Celou noc pořád ten samý hudební styl, bez šance nechat si zahrát na přání Vaši oblíbenou písničku .Tak tohle se Vám se mnou stát nemůže! Vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenou společnost, záleží jen na Vašich přáních, jakou hudbu budete poslouchat.Výhodou diskžokeje oproti živé skupině (kapele) je také to, že má v podstatě neomezený hudební repertoár, tudíž zahraje vše k Vaší spokojenosti. K technickému zajištění celé akce používáme světelnou a zvukovou techniku. Pokud Vás moje nabídka zaujala, ozvěte se co nejdříve, a můžeme si sjednat osobní schůzku, kde dohodneme veškeré podrobnosti.

webová prezentace: http://djpepa-svadby-oslavy.webnode.cz

Video: http://youtu.be/0dT2tRO_hCE

Nabídka služeb:
• svatby
• narozeniny
• firemní akce
• silvestry

Jméno: Josef Vaďura
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420739642285
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 287 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz