/ Hledám partnery-Praha/luxusní Kanadské dřevostavby - Praha

Hledám partnery-Praha/luxusní Kanadské dřevostavby - Praha

Nabídka, Vloženo: 31.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Hledám partnery-Praha/luxusní Kanadské dřevostavby. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420000000000. Inzerát Hledám partnery-Praha/luxusní Kanadské dřevostavby již vidělo 28 lidí. Pospěšte si.Divize dražších, luxusních Kanadských dřevostaveb Nelson Lumber - Nelson Homes.
Hledám zástupce, spolupracovníky pro Středočeský kraj, Prahu.
Kompletní balíčky pro hrubou - uzavřenou stavbu.
Vše z Kanady. Konstrukce, hotové panely! Okna/dveře a náš nový izolační panel E-panel. Ale na přání i Severoamerické / Kanadské prvky. Kuchyně, koupelny, podlahy, krby atd.
Naše domy se hodí na kvalitní dražší pozemky.
Hledáme stavbaře, developery ale i marketingové lidi, z jiných oborů, profesí.
Nelson Homes staví z 2x6 trámku a překližky. Kanada je zem dřevostaveb a to jak materiálem - tak systémem. V CR nic podobného není. CE certifikaci máme.
Toto je nabídka, divize dražších luxusních domů 200-600m2. Máme 200 katalogových domů ale spolupracujeme i s předním architektem pro ultra moderní domy Mark Stewart.
Nelson Homes je nejstarší a největší Kanadsky výrobce panelových dřevostaveb. Nejsme nejlevnější - ale jsme nejlepší. http://homes.nlc.ca/ Telefon: 016045384883

Jméno: George Tupy
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420000000000
Lokalita: Praha
Cena: Dohodou
Již vidělo: 28 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to