/ Elecro Spectrum Hybrid - UV lampa - Brno

Elecro Spectrum Hybrid - UV lampa - Brno

Nabídka, Vloženo: 04.07. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Elecro Spectrum Hybrid - UV lampa. Cena: 19 700 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420724130323. Inzerát Elecro Spectrum Hybrid - UV lampa již vidělo 363 lidí. Pospěšte si.Spectrum Hybrid je novou generací úpravy bazénové vody za pomoci UV záření. Zabezpečuje bezpečné prostředí v čisté vodě a zabíjí mikroorganismy, jako jsou jsou bakterie, viry, chloraminy či patogeny, které se nacházejí ve vodě.
Název Hybrid je odvozen od použití 2 metod úpravy vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid využívá podobnou technologii jako Quantum, ale s výrazně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro rychlou instalaci do stávající sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem + indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hodin); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy + inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Více informací získáte na tel. 724 130 323 nebo na stránkách http://www.elecro.cz

Jméno: Servis bazénů Brno
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420724130323
Lokalita: Brno
Cena: 19 700 Kč
Již vidělo: 363 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz