/ El Cajon Percussie - Praha 10

El Cajon Percussie - Praha 10

Nabídka, Vloženo: 09.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej El Cajon Percussie. Cena: 2 500 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420608807694. Inzerát El Cajon Percussie již vidělo 6 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Nabízím na prodej úplně nový cajon (kachon) od značky "El Cajon Percussie",model "Hecho a Mano".Přístroj je vyroben v Holandsku,má rozměry:30x30x50cm. Vyroben z tmavě červeného meranti.Meranti je označení pro více druhů dřevin z rodu Shorea pocházejících z jihovýchodní Asie. Materiál je známý svou vynikající trvanlivostí, dlouhou životností, vysokou tvrdostí.Dřevo meranti se ošetřuje teakovým olejem, který jej chrání před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.Nástroj je velmi kvalitní s perfektním zvukem(lze slyšet všechny detaily) a hutným basem.Lze vyzkoušet, nebo osobně převzít v Praze Hostivaři.Samozřejmě můžu poslat poštou Samozřejmě můžu poslat poštou na dobírku s originálním balením za 200kč. Balík je pojištěn.

Jméno: Dijan Kolev
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420608807694
Lokalita: Praha 10
Cena: 2 500 Kč
Již vidělo: 6 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to