Dům na splátky formou nájmu

Prodám, na prodej Dům na splátky formou nájmu. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420228225912. Inzerát Dům na splátky formou nájmu již vidělo 15 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 04.01. 2019 Smazat / EditovatVe fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Dům na splátky formou nájmu!!! Nabízíme pořízení rodinného dumu nebo bytu dle vašeho výběru na splátky formou nájmu po celé ČR. Považujeme za velmi nešťastné platit celý život nájem, vytvářet hodnotu majetku pronajímateli a sami odcházet do důchodu jako nemajetní. Naše služba dům na splátky formou nájmu přináší řešení všem lidem, kteří do banky nemohou ať už z důvodu negativního záznamu v registru či exekuce. Více informací emailem.

Jméno: Jiří Tůma
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420228225912
Lokalita: Praha 10
Cena: Dohodou
Již vidělo: 15 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Dům na splátky formou nájmu kliknětě sem