/ Detektory.cz - Vybavení pro hledače kovů - Celá ČR

Detektory.cz - Vybavení pro hledače kovů - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 24.10. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Detektory.cz - Vybavení pro hledače kovů. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777338358. Inzerát Detektory.cz - Vybavení pro hledače kovů již vidělo 531 lidí. Pospěšte si.Máte dobrodružnou povahu a láká vás být lovec pokladů? Závidíte hledačům kovů jejich zajímavou zálibu? Tak zbystřete! Nyní se do řad hledačů pokladů můžete přidat také vy! Pomohou vám k tomu detektory kovů! Právě těmito zařízeními, jejich distribucí či pronájmem se pak zabývá web http://www.detektory.cz/. Tento e-shop i kamenná prodejna se řadí k nejstarším distributorům detektorů na českém trhu. Poskytuje detektory nejrůznějších značek, které patří v oboru mezi absolutní světovou špičku. Výběr detektorů je tak navíc opravdu široký a kvalita zaručená, stejně tak jako rozumná cena. Na stránkách si navíc může každý nadšený hledač pokladů nalézt také návody a testy detektorů, články k dané tématice, praktické diskuzní fórum nebo například bazar. A nyní už na nic nečekejte, navštivte detektory.cz a vyberte si vhodný detektor kovů! Dobrodružství při hledání pokladů může začít!

Jméno: DETEKTOR CENTRUM Praha - Pavel Diviš
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777338358
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 531 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to