/ Detektor.cz - Kvalitní detektory kovů - Celá ČR

Detektor.cz - Kvalitní detektory kovů - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 26.04. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Detektor.cz - Kvalitní detektory kovů. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777338358. Inzerát Detektor.cz - Kvalitní detektory kovů již vidělo 1176 lidí. Pospěšte si.Jste dobrodružné povahy a láká vás hledat zakopané poklady? Závidíte hledačům kovů jejich zajímavé hobby? Tak zbystřete! Nyní se do řad hledačů pokladů můžete přidat také vy! Pomohou vám k tomu detektory kovů! Právě těmito zařízeními, jejich prodejem či pronájmem se pak zabývá web http://www.detektory.cz. Tento e-shop i kamenná prodejna se řadí k nejstarším distributorům detektorů na českém trhu. Poskytuje detektory různých značek, které patří v oboru mezi absolutní světovou špičku. Výběr detektorů je tak navíc skutečně široký a kvalita zaručená, stejně tak jako rozumná cena. Na stránkách si navíc může každý nadšený hledač pokladů najít také návody a testy detektorů, články k dané tématice nebo třeba půjčovnu detektorů. A nyní už na nic nečekejte, navštivte detektory.cz a vyberte si vhodný detektor kovů! Dobrodružství při hledání pokladů může začít!

Jméno: Pavel Diviš DETEKTOR CENTRUM Praha
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777338358
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 1176 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz