Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka.

Prodám, na prodej Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka.. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420774111447. Inzerát Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka. již vidělo 58 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 23.10. 2018 Smazat / EditovatMáte problém s nadměrnou vlhkostí ve vaší domácnosti? Máte doma plíseň a nemáte tušení, jak jí zabránit? Pak pozorně čtěte. Zaměříme se totiž na jedno z řešení, které vás vlhkosti zbaví. Je jím odvlhčovač do domácnosti, který skvěle vysušuje vlhké prostředí. Odvlhčovače do domácností jsou skvělá zařízení, která za relativně málo peněz udělají velkou službu. Cena nejlevnějších odvlhčovačů se pohybuje okolo 1000 Kč, což je v dnešní době téměř zanedbatelná částka. Nicméně i takovýto odvlhčovač do bytu dokáže účinně zabránit vlhkosti a případně dalšímu plesnivění. Odvlhčovači se pak mimo jiné zabývá kupříkladu firma CVB s.r.o. Ventilátory a klimatizace, která tento typ zboží prodává s garancí nejnižší ceny a navíc se zárukou vrácení peněz až do třiceti dnů. Konkrétní nabídku odvlhčovačů pak naleznete na webových stránkách ventilátory-shop.cz, resp. na odkazu https://www.ventilatory-shop.cz/odvlhcovace.

Jméno: CVB s.r.o. ventilátory a klimatizace
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420774111447
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 58 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka. kliknětě sem