/ Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka. - Celá ČR

Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka. - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 23.10. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka.. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420774111447. Inzerát Dejte sbohem plísním! S odvlhčovači to je hračka. již vidělo 160 lidí. Pospěšte si.Máte problém s nadměrnou vlhkostí ve vaší domácnosti? Máte doma plíseň a nemáte tušení, jak jí zabránit? Pak pozorně čtěte. Zaměříme se totiž na jedno z řešení, které vás vlhkosti zbaví. Je jím odvlhčovač do domácnosti, který skvěle vysušuje vlhké prostředí. Odvlhčovače do domácností jsou skvělá zařízení, která za relativně málo peněz udělají velkou službu. Cena nejlevnějších odvlhčovačů se pohybuje okolo 1000 Kč, což je v dnešní době téměř zanedbatelná částka. Nicméně i takovýto odvlhčovač do bytu dokáže účinně zabránit vlhkosti a případně dalšímu plesnivění. Odvlhčovači se pak mimo jiné zabývá kupříkladu firma CVB s.r.o. Ventilátory a klimatizace, která tento typ zboží prodává s garancí nejnižší ceny a navíc se zárukou vrácení peněz až do třiceti dnů. Konkrétní nabídku odvlhčovačů pak naleznete na webových stránkách ventilátory-shop.cz, resp. na odkazu https://www.ventilatory-shop.cz/odvlhcovace.

Jméno: CVB s.r.o. ventilátory a klimatizace
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420774111447
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 160 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to