/ Chalupa vhodné pro milovníky koní - Jeseník

Chalupa vhodné pro milovníky koní - Jeseník

Nabídka, Vloženo: 17.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Chalupa vhodné pro milovníky koní. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420734850926. Inzerát Chalupa vhodné pro milovníky koní již vidělo 41 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Chalupa - i trv. bydlení. Zrek. venkovský domeček nyní chalupa pod rančem, ležící v klidné obci Kolnovice nedaleko města Jeseník. Chalupa se nachází u udrž. silnice, díky které je k ní zajištěn přístup po celý rok. Poloha chalupy zaručuje veškeré soukromí, klid, odpočinek, relaxaci a poznávání přírodních krás.Nová střecha, el. instalace, koupelna, jímka,vodovod, studna. Poz. 2200m, nad chalupou je ranč s konmi více na www.lhranch.eu. Ihned k užívaní včetně vybavení, možnost parkování. RK ne!

Jméno: Jana Trefná
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420734850926
Lokalita: Jeseník
Cena: Dohodou
Již vidělo: 41 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to