/ Celulózová izolace stropu, půdy ušetří za vytápění - Celá ČR

Celulózová izolace stropu, půdy ušetří za vytápění - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 20.09. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Celulózová izolace stropu, půdy ušetří za vytápění. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420603493891. Inzerát Celulózová izolace stropu, půdy ušetří za vytápění již vidělo 342 lidí. Pospěšte si.Myslíte, že se vám náklady na topení neustále zvyšují, i přestože se snažíte maximálně šetřit? Izolovali jste sklep, ovšem nezapomněli jste zateplit střechu? Pokud ano, potřebujete na zateplení střechy aplikovat foukané celulózové izolace, které jsou pro tyto účely nejvhodnější. Tepelné a zvukové foukané izolace Vám ušetří peníze, které by jinak vyletěly komínem. Celulózová izolace může zateplit i nepřístupné prostory, případně rovnou izolovat celou fasádu. Další informace na webu http://www.foukane-izolace-tz.cz/celulozova-izolace.

Jméno: Zbyněk Trunečka - TZ izolace
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420603493891
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 342 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to