/ Balíček na podporu imunity, který královsky pomáh - Celá ČR

Balíček na podporu imunity, který královsky pomáh - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 15.05. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Balíček na podporu imunity, který královsky pomáh. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420734428555. Inzerát Balíček na podporu imunity, který královsky pomáh již vidělo 38 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Já, Král Vitamín I. Vás všechny vítám na svém dvoře zdraví a vitality. Jsem šťasten za každého z Vás, kdo zavítá na náš web-dvůr www.kralvitamin.cz , neboť Vám přináším nový pohled na život, díky výživovým doplňkům.
Immunity star -echinacea, yzop, rozmarýn a tymián pro normální funkci imunitního, dýchacího systému. Vitamín C se šípkem přispívá k tvorbě kolagenu v dásních, kůži, cévách a chrupavkách. Anti Parasite s ořešákem, hřebíčkem, česnekem a fenyklem pro podporu vylučování a detoxikaci.
Zanechte obav, že budete muset sáhnout hluboko do svých měšců s penězi, neboť ceny za ozdravné kůry jsem snížil až o jednu třetinu.

Jméno: Král vitamín
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420734428555
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 38 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to