/ Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje - Celá ČR

Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 16.01. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje . Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420775386933. Inzerát Avanero - Výrobníky zmrzliny a cukrářské stroje již vidělo 150 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Nabízíme výrobníky zmrzliny a další cukrářské stroje. Specializujeme se na koncepty originálních a funkčních interiérů kaváren, cukráren nebo pekáren. Jsme největší dodavatel strojů na točenou zmrzlinu a cukrářskou výrobu.
Nabízíme nejen gastro produkty ale zajišťujeme kompletní vybavení kaváren. Vytvoříme koncept a realizujeme vše od vybavení interiéru kavárny, cukrárny či pekárny včetně vybavení jako jsou zákuskové vitríny a zmrzlinovače. Více na avanero.cz

Jméno: Avanero
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420775386933
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 150 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to