/ AST s PP prodám černo-bílá štěňátka - Beroun

AST s PP prodám černo-bílá štěňátka - Beroun

Nabídka, Vloženo: 05.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej AST s PP prodám černo-bílá štěňátka. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602217314. Inzerát AST s PP prodám černo-bílá štěňátka již vidělo 27 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Americký staf. teriér. Naše CHS nabízí do milujících rodin k prodeji krásná zdravá štěňátka nar.17.6.2019 černo-bílá po zdravotně testovaných a velice výst. úspěšných rodičích, matka šampionka - import z Maďarska, otec Interšampion. Štěňátka jsou vhodná jak výstavně, pracovně, sportovně nebo i jako vynikající společník. Samozřejmostí je řádné očkování, čipování, PP, startovací balíčky a celkový chovatelský servis dle potřeby. Cena dohodou, prosím volejte na tel.

Jméno: Zdeněk Novák
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602217314
Lokalita: Beroun
Cena: Dohodou
Již vidělo: 27 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to