/ 99,8% čistého kyanidu draselného a pilulky k prod - Všechny lokality

99,8% čistého kyanidu draselného a pilulky k prod - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 08.12. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej 99,8% čistého kyanidu draselného a pilulky k prod. Cena: 100 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420345907898. Inzerát 99,8% čistého kyanidu draselného a pilulky k prod již vidělo 425 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Jsme legální výrobci a spolehliví dodavatelé kyanidu draselného, ​​což je bezbarvá krystalická sloučenina. Náš kyanid draselný je znán obchodníky s šperky a mnoho dalších pro svou extrémní a výjimečnou vysokou kvalitu a čistotu také chemické zlacení a lakování. Naše těžba zlata, organická syntéza a zákazníci s galvanickým pokovením se od té doby, co testovali náš výrobek, nikdy nezažily. Kyanid draselný je nabízen v práškových nebo válcových tabletách. Jedná se o anorganickou sloučeninu vzorce KCN. Tato bezbarvá krystalická sloučenina, podobná vzhledu s cukrem, je vysoce rozpustná ve vodě. Většina KCN se používá při těžbě zlata, organické syntéze a galvanizování. Můžeme vám nabídnout tři stupně za velmi mírné ceny, KCN 90%, KCN 98% a KCN 99%. Kontaktujte nás pro více informací. Můžeme také přijmout velmi malý kvantitativní pořadí pro laboratorní použití, například 50-1000Grams. Vážíme vaší objednávky. kontaktujte nás na e-mailu: (adolischemicals@gmail.com)

Jméno: adolischemicals
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420345907898
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 100 Kč
Již vidělo: 425 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to